Chwile zapamiętane z innej perspektywy

filmowanie dronem - wesele Kraków

W dobie cyfryzacji i techniki możemy uwiecznić każdy waży moment w naszym życiu, z czego korzystamy bez limitów. Mało tego dziś możemy również skusić się na filmowanie dronem co sprawi, że chwile zostaną zapamiętane całkiem z innej perspektywy, dzięki czemu nasza pamiątka będzie jeszcze lepsza i bardziej oryginalna.

Aparaty fotograficzne z filmami, na których mieściło się zwykle około dwudziestu zdjęć, czy kamery wideo, które nagrywały na kasety z dwugodzinnym czasem odtwarzania już dawno poszły w niepamięć. Dziś aparaty i kamery cyfrowe pozwalają nam fotografować i filmować bez limitów. Trudno więc wyobrazić sobie wielką rodzinną uroczystość bez nich. Bale sylwestrowe, wesela, studniówki, komunie, urodziny i tysiące innych równie ważnych okazji uwiecznić może każdy, bowiem telefon komórkowy z aparatem, to już standard.

Jeśli jednak chcemy, aby jakość takich zdjęć lub nagrań była naprawdę dobra, wtedy wynajmujemy fotografa, lub kamerzystę, którzy potrafią stworzyć specjalnie dla nas małe dzieła sztuki. Zdjęcia bowiem są artystyczne, filmy natomiast montowane tak, by wyglądały, jak cudowny film romantyczny (w przypadku wesela oczywiście).

filmowanie dronem - wesele KrakówFilmowanie dronem – Kraków 2017

Technika poszła jeszcze dalej i teraz popularne staje się filmowanie dronem. Co więcej, wcale takiego gadżetu nie musimy posiadać. Wynajem drona z obsługą jest opcją dostępną od niedawna. Zatrudniamy pracownika, który przyniesie swój sprzęt i nagra wszystkie ważne dla nas chwile, do tego uwieczniając przepiękne plenery, w jakich się znajdujemy. Dajmy na to Kraków, jest jedynym z takich miast, gdzie sesje ślubne i fotograficzne są na porządku dziennym i nikogo już nie dziwą drony przelatujące nad głowami mieszkańców i turystów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *