Hydrauliczny świat- co warto o nim wiedzieć?

hydraulik Kraków

Przeciekająca rura. Pęknięta uszczelka. Zatkany zlew, a także zamarznięte rury. Wymienione powyżej sytuacje mogą spotkać każdego z nas. W żadnym razie nie musimy popadać w panikę, dzięki firmie Hydraulik 24 Kraków, nasz mały problem zostanie rozwiązany bez względu na porę dnia.

Jaka jest oferta wyżej wymienionej firmy?
Fachowcy pracujący w Hydraulik 24 zajmują się szeroko pojętymi instalacjami sanitarnymi. Tajemnic przed nimi nie mają zarówno instalacje wody użytkowej, jak i system centralnego ogrzewania. Z chęcią zajmą się również kanalizacją oraz instalacjami gazowymi. Wykonanie próby szczelności gazu także znajduje się w ich wachlarzu zadań.

Z firmą najłatwiej skontaktować się poprzez numer telefonu umieszczony na stronie internetowej (692 206 935). Przyjmujący zgłoszenie specjalista od razu wyśle patrol hydrauliczny, którego misją będzie pozbycie się usterki. W wiadomości e- mail wysłać możemy zapytania, a także potrzebne firmie dokumenty, ze względu na dużą liczbę zgłoszeń e- maile nie są czytane na bieżąco, dlatego też nie służą one do zgłaszania awarii.

Bez względu na usługę, z której korzystamy, ważny jest dla nas cennik. Firma Hydraulik 24 Kraków na swojej witrynie internetowej umieściła przykładowy kosztorys. Należy jednak pamiętać, że każde usunięcie usterki jest różne, dlatego też końcowa kwota można różnić się od tej zaproponowanej w Internecie.

Hydraulicy pracują przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, dlatego też nie bójmy się dzwonić w nocy, czy w święta. Zalana kuchnia, przeciekająca do sąsiada woda, czy pęknięta uszczelka nie może czekać do kolejnego dnia roboczego. Dni świąteczne i godziny nocne płatne są o 50 % drożej, o czym poinformuje nas osoba przyjmująca zgłoszenie.

Zobacz też: Hydraulik Kraków

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *