Jak nie gra miejska to escape room

jak nie gra miejska to escape room

Wiele osób uwielbia spędzać wolny czas aktywnie, najchętniej wychodząc z domu ze znajomymi, próbując nowych, ciekawych rozrywek. Takim ludziom idea gier miejskich nie jest czymś obcym, gra miejska bowiem jest świetnym sposobem na spędzenie czasu w mieście, jednocześnie poznając nowych ludzi i wykonując ciekawe zadania, mające na celu na przykład rozwiązanie zagadki na czas.

Zwolennicy takiej zabawy jak gra miejska (przykładem może być gra miejska Kraków – więcej tutaj: http://www.lostroom.pl/gra-miejska) z całym przekonaniem będą również zadowoleni z wrażeń, jakie może zapewnić im pokój zagadek, czyli popularny escape room.

Escape room to miejsce, w którym można wyjątkowo spędzić swój wolny czas. Zostajemy zamknięci w pokoju lub w kilku połączonych ze sobą, zamkniętych pomieszczeniach i aby wyjść musimy rozwiązać szereg zagadek i łamigłówek. Kraków obfituje w tego typu miejsca, o bardzo różnej tematyce – od tych w tematyce pirackiej, przez pokoje rodem z prawdziwego horroru, po pokoje historyczne, czy też o tematyce astronomicznej.

Miłośnicy dreszczyku z pewnością się nie zawiodą, bowiem Kraków jest pełen pokoi tylko dla ludzi o mocnych nerwach, również takich bazujących na znanych filmach, które mrożą krew w żyłach każdemu widzowi. Dla tych nieco bardziej wrażliwych również coś się znajdzie, mogą oni bowiem zdecydować się na pokój o tematyce detektywistycznej i na godzinę zamienić się w Sherlocka Holmesa, lub też przenieść się do świata baśni arabskich.

Escape room, tak jak i gra miejska jest świetnym sposobem na spędzenie wolnego czasu i żadna osoba ceniąca sobie nietuzinkową rozrywkę z pewnością się nie zawiedzie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *