Naświetlacz LED

Naświetlacz LED to bardzo dobra alternatywa dla tradycyjnych naświetlaczy halogenowe lub metahalogenkowych.
Wydajność naświetlaczy z technologią LED jest znacznie wyższa niż w przypadku naświetlaczy zwykłych czy halogenowych.
Ma to przełożenie zwłaszcza na oszczędność energii elektrycznej, wyższą żywotność, szybką reakcję na włączanie/wyłączaniem czy większą trwałość na wstrząsy i wibracje.
Zakup oświetlenia LED zwróci się bardzo szybo.Oświetlenie LED może byś stosowane w pomieszczeniach, ale też sprawdzają się bardzo dobrze na zewnątrz budynków.
Przez swoją uniwersalność mają wiele zastosowań.
Często wykorzystywane są do oświetleń parkingów, hal magazynowych, dziedzińców, dróg, banerów reklamowych, obiektów przemysłowych, ale również do oświetlenia fasad budynków czy wejść.
Naświetlacze są zbudowane z lekkich i trwałych materiałów, bardzo często wodoszczelnych – chronią przed wiatrem, pyłem, kurzem, deszczem, śniegiem czy wysokimi temperaturami.
W ofercie sklepów są modele, które mogą pracować w ekstremalnych warunkach pogodowych, nawet od plus 60 do minus 35 stopni Celciusza.
Naświetlacze są wyposażone w praktyczne uchwyty ułatwiające ich montaż.
Na rynku dostępne są różne modele naświetlaczy. Różnią się przede wszystkim mocą.
Dostępne są naświetlacze wyposażone w czujnik ruchu – oświetlają tylko wtedy, kiedy jest to potrzebne. Takie urządzenia wyposażone są w dodatkowe ustawienia m.in. czułości ruchu, natężenia światła czy długości czasu włączenia.
Oświetlenie LED nie jest tanie, jednak trzeba liczyć się z tym, że jest to inwestycja, która szybko się zwróci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *