Reklama z krówką w tle

krówki reklamowe

Któż z nas nie pamięta słynnych krówek? Te wspaniałe cukierki kojarzą się wielu osobom z najwspanialszymi smakami dzieciństwa. I pomimo upływu lat i tego, że się właściwie starzejemy, każdy z nas od czasu do czasu ma ochotę na tradycyjną polską krówkę. Nic więc dziwnego, że z czasem krówki znalazły swoje miejsce w reklamie.

W biurze, czy podczas różnego rodzaju promocji, firmy spotykają się ze swoimi klientami i kontrahentami, także potencjalnymi. Podczas tych spotkań zawsze starają się pozytywnie zaskoczyć, wywrzeć dobre wrażenie. A małe akcesoria reklamowe w tym niewątpliwie pomagają. Niekiedy są to gadżety z logo firmy, innym razem próbki własnych produktów. A zdarza się też, że ludzie częstowani są cukierkami owiniętymi w papierki z logo firmy. I taką rolę pełnią właśnie krówki reklamowe.

To, co znajduje się w środku przywołuje w pamięci smak dzieciństwa. A któż z nas nie lubi do tych smaków wracać. W ten sposób firma trafia przez żołądek do serca klienta czy kontrahenta. Przekonuje go do siebie w sposób bardzo skuteczny, aczkolwiek nienachalny. A żeby efekt reklamowy był silniejszy, opakowanie zawiera najczęściej logo tej firmy. Krówki z napisem jeszcze skuteczniej zapadają w pamięć. A dzieje się tak dlatego, że wykorzystują też zmysł wzroku. Im więcej zmysłów zostaje zaangażowanych, tym reklama skuteczniej zapada w pamięć.

Dlatego też, jeśli szukasz fajnego pomysłu na skuteczną, ale też i bardzo skromną reklamę, krówki są naprawdę fajnym pomysłem. Fajnym, bo i kolorowym, i aromatycznym, i smacznym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *