Spoty reklamowe wydarzeń i eventów

produkcja filmowa spotow i relacji z eventow

Bardzo często w środkach masowego przekazu, takich jak telewizja, internet, a nawet radio, czy gazety, spotykamy się z reklamami różnych eventów, w których występują osoby z pierwszych stron gazet. Produkcja filmowa obejmująca krótkie relacje z eventów czy spoty reklamowe zapowiadające te wydarzenia przyciągają ludzi do wzięcia udziału w reklamowanym evencie.

Tego typu spoty reklamowe trwają krótko, bo zazwyczaj kilkadziesiąt sekund, ale istotnym jest, że mogą nas one zainteresować, gdyż jeśli darzymy sympatią jakiegoś aktora, lub też piosenkarkę, to oczywistym jest, że chcielibyśmy go znów zobaczyć – czy to na ekranie telewizora, czy też laptopa. Nowoczesna technologia pozwala nam bowiem na oglądanie w sieci transmisji na żywo – jednocześnie są one pokazywane i w telewizji i w internecie.

Wybór tego, w jaki sposób chcielibyśmy to obejrzeć, należy do nas. Oprócz oglądania transmisji tych wydarzeń w sieci, następnego dnia, lub nawet już za kilka godzin po oficjalnym zakończeniu eventów, możemy zobaczyć w internecie galerię zdjęć, czyli sylwetki wszystkich uczestników tego wydarzenia. Jak wiadomo, widzimy wiele znanych twarzy, ale tylko przez kilka sekund – a oglądając zdjęcia, nie mamy takiego limitu.

Oczywistym jest, że relacje z eventów pojawiają się także w programach śniadaniowych, więc zazwyczaj mija kilka dni po jego oficjalnym zakończeniu, zanim skończy się produkcja filmowa i montaż w tak dobrej jakości, aby nawet przez tę krótką chwilę widz mógł zobaczyć materiał najwyższej jakości. Każdy bowiem ma możliwość w dzisiejszych czasach oglądania ulubionych programów rozrywkowych. Dla niektórych z nas są to seriale, programy kabaretowe, czy też relacje z eventów. Nowoczesna technologia pozwala nam, jak widać, oglądać je w telewizji czy internecie, zarówno za pomocą zdjęć, jak i filmów.

Grandfox Kraków – produkcja filmowa spotów reklamowych i relacji z eventów – http://grandfox.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *