W trosce o swoje dzieci

kokon dla Niemowlaka

Każdy z Was troszczy się o swoje pociechy. Ta troska automatycznie pojawia się u wszystkich osób, które oczekują swojego pierwszego i kolejnych Maleństw. Chcecie, aby urodziło się zdrowe i było szczęśliwe. Obdarowujecie je niesamowitą miłością i masą innych rzeczy, które zdążyliście kupić przed jego urodzeniem oraz po.

Jedną z takich rzeczy może być kokon dla Niemowlaka. Trzeba przyznać, że dopiero od niedawna taką rzecz można zakupić na naszym rynku. Nie jest to jeszcze zbyt popularne, dopiero pielęgniarki na swoich lekcjach pokazują Rodzicom jak ważne jest posiadanie takiego elementu w domu.

Przez całą ciążę nasze Dzieciątko przyzwyczajone było do bliskości. W końcu znajdowało się w brzuchu matki i praktycznie miało kontakt ze skórą matki. Dlatego nie ma się co dziwić, że dziecko bardzo bezpiecznie czuje się otoczone ramionami, w takiej bliskości. Jednak trzeba mieć wyrozumiałość dla Rodziców oraz do ich sił, ponieważ na pewno nie dadzą rady ciągle nosić swojej pociechy na rękach. Dlatego można stosować taki kokon, który da Waszemu dziecku duże poczucie bliskości oraz bezpieczeństwa, tak jakby znajdowało się w Waszych rękach. Nie musicie robić sobie wyrzutów, że nie możecie akurat tulić swojego Maluszka. Wasz kokon świetnie spisze się i będziecie mogli go śmiało używać dla Waszych nowo narodzonych Maluchów.

Jeżeli będziecie kupowali komplet pościeli do łóżeczka, to na pewno będziecie zwracali uwagę na to, kto ją wyprodukował. Będziecie chcieli wiedzieć, czy jest ona bezpieczna w użytkowaniu oraz czy jest uszyta z przyjaznych materiałów. W końcu nie chcecie, aby Wasze pociechy już na samym wstępie dostały jakiegoś uczulenia na skórze. W sklepach możecie dostać naprawdę barwne i śliczne komplety pościeli, w których Waszym pociechom będzie się naprawdę dobrze i wygodnie spało.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *